- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSprawdź zestaw Nike Air Max Bubble Pack

Sprawdź zestaw Nike Air Max Bubble Pack

Z okazji 30 lecia modelu Air Max 90 ekipa designerów Nike zasiadająca w swoich biurach w Beaverton w Oregonie postanowiła wydać specjalny zestaw Air Max Bubble Pack, z którym zapoznacie się poprzez ten wpis.

Główną inspiracją przy tym zestawie była… folia bąbelkowa, co wiąże się rzecz jasna z „bąbelkami” powietrza znajdującymi się w butach z serii Air Max.

W skład zestawu bazującego na kolorze białym, który został dopełniony fioletem i neonową zielenią, wchodzą takie modele jak Air Max 90, Air Max 270 React, Air Max 200 i te z ogromną poduszką – Air Max 720. Z kolei mini zestaw, który zestawił ze sobą granat, fiolet i róż z bielą oraz czernią, obejmuje takie modele jak Air Max 98, a także stosunkowo młode Air Max 720 oraz Air Max 270 React. Cechą wspólną wszystkich tych wydań są elementy znajdujące się w kilku miejscach na cholewce, które swoim wyglądem przypominają wspomnianą wyżej folię bąbelkową.

Premiera butów z zestawu Nike Air Max Bubble Pack przewidziana jest na 29 lutego bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep Nike.

Nike Air Max Bubble Pack 1 Nike Air Max Bubble Pack 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: