- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersPakiet informacji i zdjęć z kolaboracją STAMPD x Puma Suede 88-18

Pakiet informacji i zdjęć z kolaboracją STAMPD x Puma Suede 88-18

W ciągu najbliższych dni dojdzie do premiery kolaboracji STAMPD x Puma Suede 88-18. Poniżej prezentujemy oficjalne fotografie tego specjalnego i limitowanego wydania z okazji 50 lecia opisywanego tu modelu. Dowiecie się również szczegółów dotyczących premiery.

„W 1988 roku, 20 lat po premierze Puma Suede, wpadła mi w ręce moja pierwsza para” – wspomina Chris Stamp, dyrektor kreatywny i założyciel STAMPD. „Marki, z którymi do tej pory współpracowałem to marki, które uwielbiałem – marki, które mnie inspirowały. Ta znalazła się w czołówce i było dla mnie ważne by stworzyć specjalne wydanie od samej podeszwy po sznurówki”

STAMPD przedstawiło nam świeży wyrafinowany projekt. Nowe wydanie to zestawienie dwóch butów w jeden. Jedna partia cholewki została wykonana z gładkiego zamszu, podczas gdy drugą partię mamy niewykończoną i szorstką. Zabarwiono je na kolor czarny i bardzo jasną szarość, a wszystko postawiono na białej podeszwie. Kropką nad i jest pieczęć na tyle cholewki. O zastosowane materiały oraz wykończenie nie musicie się martwić, ponieważ całość została wykonana we Włoszech.

Premiera butów STAMPD x Puma Suede 88-18 przewidziana jest na stronie STAMPD i w ich sklepie stacjonarnym 28 lipca. Natomiast premiera światowa przewidziana jest na 4 sierpnia.

STAMPD x Puma Suede 88-18 1 STAMPD x Puma Suede 88-18 2 STAMPD x Puma Suede 88-18 3 STAMPD x Puma Suede 88-18 4 STAMPD x Puma Suede 88-18 5 STAMPD x Puma Suede 88-18 6 STAMPD x Puma Suede 88-18 7 STAMPD x Puma Suede 88-18 8 STAMPD x Puma Suede 88-18 9

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: