- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersStaple Design x PUMA Suede - “Pigeon” (Maj 2013)

Staple Design x PUMA Suede – “Pigeon” (Maj 2013)

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia zwiastujące najnowszą kolaborację pomiędzy markami Staple Design a Puma. Owocem tej współpracy jest najnowsze wydanie kolorystyczne dość popularnego modelu, czyli Puma Suede.

Otrzymał on miano Pigeon i jak można się zorientować, dominować będzie tutaj odcień szarości, który bardzo dobrze współgra z niewielkimi elementami w postaci różu. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć grafiki nawiązującej do gołębia, którą ulokowano w okolicy pięty. Warto również dodać, że buty te zostały wykonane ręcznie w japońskiej fabryce.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to w zasadzie wyznaczono dwie daty – pierwsza z nich wypada na 17 kwietnia, ale będzie ona przeznaczona na wyłączność nowojorskiego sklepu Reed Space, ale światowa premiera wypada nieco później, bowiem dopiero na 3 maja. Cena takiej przyjemności ma wynosić ok. 200 dolarów. Pamiętajcie, że jest to edycja limitowana – tylko 500 par trafi do sprzedaży, dlatego na bieżąco sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Puma i Staple.

staple-design-puma-suede-pigeon-2 staple-design-puma-suede-pigeon-3

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: