- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSTAPLE X PUMA “PIGEON” PACK - ZDJĘCIA

STAPLE X PUMA “PIGEON” PACK – ZDJĘCIA

Minęły już 3 lata od ostaniej kolaboracji pomiędzy Staple Design i marką Puma. Teraz obie strony spotykają się ponownie czego efektem końcowym jest poniższy zestaw butów.

Jeff Staple nie byłby sobą, gdyby nie zmontował czegoś z motywem gołębia. Tym razem nie jest inaczej i mamy dwa modele butów: Blaze of Glory oraz Suede, które wykorzystają dobrze już znane grafiki i kolory. Pierwszy z nich to oczywista kolorystyka, czyli nubuk, neopren oraz siateczka w odcieniach szarości dopełnione bielą sznurówek oraz biało czerwoną podeszwą. Z kolei model Suede to coś innego, tam mamy konstrukcję z czarnego zamszu i czerwonej skóry na tyle buta, kolor ten przechodzi na spód podeszwy.

Konkretów co do premiery jeszcze niestety nie znamy.

STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-1 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-2 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-3 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-5 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-6 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-7 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-8 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-9 STAPLE X PUMA PIGEON PACK-ZDJECIA-10

Source: gc911

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: