- Reklama -NIkeNIke

Oto włochaty Chewbacca w postaci butów adidas Rivalry Hi z projektu Star Wars x adidas

W ramach kontynuacji obchodów 40-tej rocznicy premiery „Gwiezdnych Wojen, część V: Imperium kontratakuje”, adidas Originals powraca z kolejnym projektem butów, który oddaje hołd odległej galaktyce. Tym razem bohaterem projektu był włochaty Chewbacca, który został odwzorowany przez projektantów poprzez buty adidas Rivarly Hi.

Jest to kolejny projekt po niedawno prezentowanych adidas ZX 2K Boost „Han Solo” i adidas Rivalry Hi „Boba Fett”.

Wybór modelu nie jest przypadkiem. Z racji ogromnego wzrostu Chewbacci sięgającego 224 cm zdecydowano się postawić na jedne z najwyższych butów do koszykówki z portfolio adidas Originals. Podobnie jak wspomniane wyżej buty, widoczne tu Rivalry Hi są również pokryte szczegółami przypominającymi bohatera filmu. Właśnie dlatego na cholewce zauważysz jasnobrązowe włosy, które natychmiast skojarzą się z Chewbaccą.

Oprócz samych kudłatych włosów z których znana jest rasa Wookiee, na butach znajdziemy kilka innych ciekawych motywów. Mowa o pasie puszczonym od czubka języka aż do początku wiązania, który swoim wyglądem nawiązuje do wyposażenia bohatera Star Wars z epizodu „Imperium kontratakuje”. Dochodzi do tego metka z jego postacią oraz specjalnie zaprojektowane wkładki.

Zarówno wysokość cholewki, jak i owłosienie, sprawia że projekt jest ekscytujący zarówno dla fanów Star Wars, jak i samych sneakerheadów, którzy kochają dopracowane przedsięwzięcia.

Buty wyjdą nie tylko w specjalnej formie, ale również w okazjonalnym pudle oraz z dodatkami jak przypinki, lacelocki i plakat. Dzięki temu całość wygląda jak figurka czy zabawka, a nie zwykłe buty.

Premiery butów Star Wars x adidas Rivalry Hi „Chewbacca” odbędzie się 22 października. Kupicie je w sklepie internetowym adidasa pod tym linkiem.

star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 1 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 2 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 3 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 4 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 5 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 6 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 7 star wars x adidas rivalry hi Chewbacca 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: