- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaSztukaDesignMedicom Toy i Star Wars wypuszcza figurki [email protected] C-3PO oraz TC-14

Medicom Toy i Star Wars wypuszcza figurki [email protected] C-3PO oraz TC-14

Japoński Medicom Toy wypuszcza specjalne figurki [email protected] nawiązujące do dwóch droidów ze Star Wars, mianowicie C-3PO oraz TC-14.

Pierwsza z postaci to ogólnie znany i lubiany, złoty, nerwowy, ale lojalny droid. Natomiast TC-14 to dość zaskakujący wybór, ponieważ damska wersja droida pojawiła się tylko na krótko w Gwiezdne Wijny część I: Mroczne widmo z 1999 roku.

Domyślamy się, że może chodzić o dobór rozmiarów figurek, ponieważ C-3PO wyjdzie w ogromnej wersji 10000%, czyli 70 centymetrów wysokości, a TC-14 będzie dostępny w opcji 400% i 100%, czyli odpowiednio 28 i 7 centymetrów.

Jednakże musimy Was zapewnić, że bez względu w jakiej wysokości i jaka postać, wszystkie figurki zostaną wykonane z tą samą należytą uwagą i dbałością o szczegóły. Obie postacie pochodzą z tej samej większej rodziny droidów protokolarnych, więc każdy z nich ma pomarańczowe oczy z metalowymi szczelinami, prostokątne usta i klatkę piersiową z odsłoniętymi wielokolorowymi przewodami idącymi w kierunku brzucha. Oba mają również bardzo szczegółowe, w pełni przegubowe kończyny. Jedyną istotną różnicą jest użyty kolor: C-3PO jest zrobiony w kolorze złotym, z wyjątkiem srebrnego akcentu na prawej nodze, podczas gdy TC-14 jest całkowicie srebrny.

Premiera figurek Star Wars x Medicom Toy C-3PO / TC-14 [email protected] ustawiona jest na 15 maja. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę japońskiej firmy.

Star Wars x Medicom Toy C-3PO TC-14 BEARBRICK 1 Star Wars x Medicom Toy C-3PO TC-14 BEARBRICK 1a Star Wars x Medicom Toy C-3PO TC-14 BEARBRICK 2 Star Wars x Medicom Toy C-3PO TC-14 BEARBRICK 2a

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: