- Reklama -NikeNike

Raheem Sterling modelem prezentującym piłkarską kolekcję Stone Island x New Balance

Duet Stone Island x New Balance ujawnił swoją najnowszą kolaboracyjną kolekcję, która sprawia, że włoska marka schodzi z trybun bezpośrednio na piłkarskie boisko.

Zwieńczeniem współpracy jest limitowana edycja New Balance Furon v7 x Stone Island, najnowsze buty piłkarskie amerykańskiej marki. Pojawiają się one w nowym, niestandardowym wzorze kamuflażu, który jest hołdem dla słynnego archiwalnego wzoru SI. Buty wyposażono innowacyjną cholewkę Hypoknit z wyściółką z siateczki i przesuniętym sznurowaniem.

Kolejnym elementem kolekcji jest zestaw piłkarski składający się z koszulki i szortów, które również pokryto oryginalnym kamuflażem włoskiej marki. Podobnie jak przy butach, tak i tu branding i wszelkiego rodzaju aplikacje zabarwiono na czarno.

Jakby tego było mało, obie strony serwują również buty New Blance 574 Legacy. Ten unowocześniony klasyk ma cholewkę z ripstopu nylonu i zamszu oraz ciemnozieloną kolorystykę. Całość postawiono na kontrastowej jasnej podeszwie.

Sportowy zestaw i buty Stone Island x New Balance Furon v7 będą dostępne wyłącznie na stronie internetowej włoskiej marki od 21 listopada. Globalna premiera odbędzie się 25 listopada. Natomiast buty NB574 pojawią się w dalszej części roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: