Stone Island zacieśnia rozpoczętą w 2015 roku współpracę z ekipą NikeLab. Dziś mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam ich kolejny wspólny projekt, który bazuje na całkiem nowych wersjach butów Sock Dart Mid.

Włoska marka zdecydowała się zainwestować w całkiem nową wariację na temat modelu z 2004 roku. Wersja Mid nie dość, że teraz zaliczy swój debiut to jeszcze będzie skonstruowana w nietuzinkowy sposób. Kołnierz cholewki sięgający wyżej niż zazwyczaj wykonano ze skóry licowej, natomiast przód cholewki to materiał tekstylny, który będzie odporny na warunki atmosferyczne. Dodatkowo cholewkę wyposażono w niespotykany dla tego modelu mudguard. Nie braknie tu rzecz jasna elastycznego zapięcia oraz noska i klocka na tyle cholewki. Do wyboru będziemy mieli trzy wersje kolorystyczne: granatową, a także oliwkową oraz czarną. Logotypy obu marek umieszczono na małej metce na języku.

Premiera butów Stone Island x Nike Sock Dart Mid przewidywana jest na 26 stycznia w oficjalnym sklepie NikeLab. Ewentualnie będziecie je mogli powinąć ze polskiego sklepu CL20.

Reklama
air jordan