- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersStory Mfg. x Reebok wypuszczają wspólnie zaprojektowane Club C i Beatnik

Story Mfg. x Reebok wypuszczają wspólnie zaprojektowane Club C i Beatnik

Reprezentaci sceny brytyjskiej, duet Story Mfg. x Reebok wypuszczają właśnie wspólnie zaprojektowane Club C i Beatnik. Oto szczegóły tego przedsięwzięcia.

To co trzeba zaznaczyć na samym początku to fakt, że obie propozycje bazują na wegańskich konstrukcjach. Cholewki wykonano z niebarwionej, plecionej mieszanki lnianej, a całość dopełniono niebieskim znakiem pokoju wyhaftowany w bocznych sektorach. Trzymając się stylu outdoorowego, Beatnik otrzymuje pikowaną powłokę, która przypomina bufiaste buty, które można nosić podczas wyprawy na kemping. Dodatkowo można zdjąć tylny pasek i zamienić je w mule.

„Ten projekt koncentrował się na naszej miłości do spacerów, przyrody i przebywania na świeżym powietrzu. Markę wymyśliliśmy na wspólnym spacerze i zawsze, gdy potrzebujemy kreatywnego myślenia, wychodzimy na spacer i układamy różne rzeczy. Chodzenie jest naszą medytacją…” – wyjaśnia założyciel brytyjskiej marki Saeed Al-Rubeyi.

Buty STORY mfg. x Reebok Club C / Beatnik pojawią się w ich sklepie online już 4 lutego. Globalna premiera w sklepie Reeboka odbędzie się chwilę później, bo 6 lutego.

story mfg x reebok club c beatnik story mfg x reebok club c beatnik 1 story mfg x reebok club c beatnik 3 story mfg x reebok club c beatnik 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: