- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaSztukaFilmStranger Things 4 - mamy pierwszy zwiastun video!

Stranger Things 4 – mamy pierwszy zwiastun video!

Można rzec – wreszcie! Długowyczekiwany trailer 4 serii Stranger Things produkowanej przez Netflix pojawił się na platformach video!

Świeży zwiastun, który umieszczamy pod tym tekstem, pojawił się z dopiskiem „Jedenastko, słyszysz mnie?”. Ten prawie półtora minutowy urywek zapowiadający czwartą serię pokazuje tajemnicze ujęcia z ośrodka treningowego i eksperymentalnego, w którym Jedenastka spędziła swoje dzieciństwo. Jedenastka jako mała dziewczynka, została zmuszana do eksperymentów zorganizowanych przez Ministerstwo Energii, które miały na celu ujawnienie jej paranormalnych zdolności. W materiale widzimy, że nie była jedynym takim dzieckiem w ośrodku. Zapewne jest to przebłysk w jej pamięci, więc jesteśmy ciekawi jak rozwinie się cała fabuła.

Na chwilę obecną musimy nacieszyć się jedynie tym, ale z drugiej strony oznacza to, że do premiery pozostały już tylko tygodnie. Oficjalna data premiery 4 sezonu Stranger Things jeszcze nie znamy. Jak tylko pojawią się kolejne informacje to od razu damy Wam znać.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: