- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Nadchodzi 4 sezon Stranger Things! Sprawdź nowy zwiastun

Netflix pomimo wielu nowych premier nie zapomina o swoich uwielbianych i sprawdzonych serialach z poprzednich lat. Streamingowy gigant wrzucił właśnie do sieci zwiastun 4 sezonu Stranger Things i powoli szykuje się na jego premierę.

Załączony poniżej materiał video trwa niecałe dwie minuty i przedstawia dom rodziny Creel, który współtwórca Matt Duffer nazwał „super ważną lokalizacją” w czwartym sezonie tego kultowego już serialu.

Klip otwiera Victor Creel (Robert Englund), jego żona i dwójka dzieci przeprowadzających się do nowego domu w latach pięćdziesiątych. Z czasem czteroosobowa rodzina zaczyna spotykać się z nadprzyrodzonymi zdarzeniami — podobnymi do tych z pierwszych trzech sezonów.

Po chwili zostajemy szybko przeniesieni do lat ’80. Pojawia się cała ekipa i tacy bohaterzy jak Dustin (Gaten Matarazzo), Steve (Joe Keery), Lucas (Caleb McLaughlin), Max (Sadie Sink), Nancy (Natalia Dyer) i Robin (Maya) Hawke), którzy wchodzą do posiadłości szukając przygody i bawiąc się w detektywów.

Premiera czwartego sezonu Stranger Things odbędzie się w 2022 roku, więc w oczekiwaniu na nowe odcinki obadaj poniższy zwiastun.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: