- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersStranger Things x Nike Cortez “Hawkins High School”

Stranger Things x Nike Cortez “Hawkins High School”

Wiadomość o wspólnej kolekcji Stranger Things x Nike zelektryzowała cały świat. My oczywiście przedstawiliśmy ją w całości w tym wpisie. Dziś jednak skupimy się tylko i wyłącznie na jednym z modeli, mianowicie Nike Cortez w wersji „Hawkins High School”.

Wybór tego modelu bazował na tym co było modne w połowie lat ’80 i co nosiło się podczas wychowania fizycznego.

Projekt jest dość stonowany i prosty, a jego zadaniem było odwzorowanie barw i kolorów szkolnej drużyny Hawkins High School. Mamy zatem konstrukcję bazującą na białej skórze, która została osadzona na białawej podeszwie. Wspomnianymi barwami jest pomarańcz i zieleń, ten pierwszy kolor został użyty jako klin w białawej podeszwie, natomiast zieleń pojawia się jako Swoosh na boku, zapiętce oraz w postaci metki na języku. Dbałość o szczegóły widać widać chociażby w postaci nazwy serialu, która pojawia się na wspomnianej metce oraz na wkładkach, z kolei na tyle umieszczono logotyp szkoły Hawkins. Zresztą przyjrzyjcie się im dokładniej na załączonych poniżej fotografiach.

A gdzie kupić buty z kolaboracji Nike Stranger Things? Oczywiście w oficjalnym sklepie internetowym amerykańskiej marki pod tym linkiem. A kiedy premiera? Szykujcie oszczędności na 27 czerwca, więc nie pozostało Wam zbyt dużo czasu.

Stranger Things x Nike Cortez “Hawkins High School”
CJ6106-100
27 Czerwiec 2019

Zanim dojdzie do premiery to sprawdźcie jest Nike Blazer z tego samego przedsięwzięcia.

Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 1 Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 2 Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 3 Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 4 Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 5 Stranger Things x Nike Cortez Hawkins High School CJ6106-100 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: