- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Ready? FIGHT! Capcom pokazał zwiastun „Street Fighter 6”

Na gigantycznym wydarzeniu State of Play firmy Sony pod koniec zeszłego tygodnia rozrywkowy gigant zaprezentował po raz pierwszy najnowszą wersję kultowej bijatyki. Pierwszy zwiastun Street Fighter 6 pokazuje ekscytującą mieszankę rozgrywki i materiału filmowego.

Ta kultowa seria wystartowała w 1987 roku i jest podstawą branży gier oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier do tej pory.

Wizualnie gra wygląda imponująco i żywo. Połączenie kolorowego tła oraz tego, co wygląda na dużą różnorodność w lokacjach i ustawieniach walki, zapowiada intrygujące wydanie.

0_Street Fighter 6

Nadchodząca edycja, która pojawi się 6 lat po poprzedniej odsłonie Street Fighter, będzie zawierać funkcję komentowania w czasie rzeczywistym, która będzie zawierać napisy w 13 językach.

Dodatkowo gra została zaktualizowana o nowy system Drive ze wskaźnikiem zasobów, który pozwala graczom korzystać z różnych technik. Oprócz tej funkcji, gra będzie zawierała nowoczesny schemat sterowania, który ułatwia przetwarzanie specjalnych ruchów.

Gra będzie również wyposażona w nowe tryby walki, takie jak „World Tour” i „Battle Hub”, które zwiększają interakcję gracza.

2_Street Fighter 6

Zaprezentowane poniżej video wydaje się być bardziej klasycznym doświadczeniem Street Fighter, a jednocześnie zapowiada kilka dodatkowych funkcji, które dodadzą świeży element do gry. Jednym z tych nowszych elementów wydaje się być jakiś obszar do swobodnego poruszania się.

I teraz jedna z ważniejszych kwestii – jakich zawodników zobaczymy w Street Fighter 6?

Zwiastun pokazał mieszankę starych i nowych postaci, w tym weteranów serii Ryu i Chun-Li. I chociaż nie wszystkie postacie zostały pokazane w zwiastunie, ostatnie krążące przecieki wydają się ujawnić cały skład gry.

Street Fighter 6 będzie miał prawie 20 wojowników. Mają to być takie postacie jak: Akuma, Ken, Zangief, E, Honda, a także Dhalsim, Dee Jay, Cammy, Blanka oraz Juri, Guile, Rashid i Ed.

A kiedy premiera Street Fighter 6? Szykujcie pady na 2023 rok.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: