- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz
ARTYKUŁ

Oto naszym zdaniem 12 najciekawszych szalików na zimę. Niech Ci będzie ciepło!

To chyba przychodzi z wiekiem. Jesień i zima to okres, w którym ważne są dwie kwestie – żeby było nam ciepło i żeby wyglądać fajnie pomimo wielowarstwowych stylówek. Męskie szaliki to jeden z tych akcentów, do których kiedyś podchodziliśmy sceptycznie, a teraz jest jednym z najważniejszych detali, bez którego nie ruszamy się z domu.

Zapewne nie każdy z Was wie jaki szal wybrać i gdzie go kupić. Zebraliśmy naszym zdaniem 10 najciekawszych szalików na zimę, abyś nie musiał tego robić i tracić swojego cennego czasu.

Nie oszukujmy się, nie każdy z Was przepada za czymś noszonym pod szyją i nierzadko krępuje ruchy. No, ale czasami warto się przełamać, wyjść ze strefy komfortu (pozdrowiamy wszystkich motywatorów z Youtube) i zrobić coś do czegoś nie byliśmy przyzwyczajeni.

Chyba nie jesteś z tych co noszą pinroll z odsłoniętą kostką przy -10, nie? Zgodnie z tytułem, niech będzie Ci ciepło!

Gdy już zainwestujesz w płaszcz i wybraną dzianinę (kardigany lub swetry) na sezon, wysokiej jakości szaliki męskie powinny być Twoim następnym przystankiem. Nie tylko chronią przed chłodem i zapewnią Ci przytulność, ale szaliki oferują wyjątkową okazję, aby dodać subtelnego, modnego stylu do Twojego zimowego fitu.

Zresztą sami kilka lat temu odrzuciliśmy wszelkie wątpliwości, które mieliśmy co do szalików i od tamtej pory nie oglądamy się za siebie. To już nie te czasy, kiedy szaliki nosili studenciaki kulturoznawstwa i historii. Teraz to pewnego rodzaju statement.

Poniżej przedstawiamy nie tylko eleganckie męskie szale, ale również te niecodzienne, wyjątkowe i serwowane przez streetwearowe marki. Szaliki męskie dzielą się na kilka opcji, od tych funkcjonalnych, gładkich i jednokolorowych, poprzez te z nośnymi hasłami lub wielkimi napisami z nazwą marki, kończąc na tych najnowszych, puchowych.


INSPIRACJE

W dalszej części wpisu znajdziecie zdjęcia sklepowe, które nie oszukujmy się, nie zawsze są udane lub dobrze wystylizowane. Dlatego zanim tam dotrzecie sprawdźcie kilka fitów znalezionych w sieci. Być może dzięki tym zdjęciom będziecie wiedzieli jak zestawić swój nowy szal z pozostałą częścią garderoby.


LISTA

Odnalezienie tego właściwego czasami graniczy z cudem, zresztą kto ma czas przeglądać ofertę wszystkich najlepszych streetwearowych sklepów, a co dopiero tych mniejszych i niszowych (ale nadal zajebiście ciekawych)?

W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie przydatny przewodnik z 12 propozycjami, które naszym zdaniem są arcyciekawe i warto je mieć w orbicie zainteresowania przy następnych zakupach. Radzimy się spieszyć, ponieważ wszystkie kolekcje są już mocno przebrane i brakuje poszczególnych kolorów.

Oczywiście to tylko propozycje. My od siebie polecamy sprawdzić również lokalne sklepy vintage i inne podobne alternatywy.

szalik cos cachmere scarf

Firma i model: COS Cashmere Scarf

Cena: € 79

LINK DO SKLEPU


szalik uniqlo heattech scarf

Firma i model: UNIQLO Heattech Scarf

Cena: € 19,90

LINK DO SKLEPU


szalik jw anderson x uniqlo cashmere scarf

Firma i model: JW ANDERSON x UNIQLO 100% Cashmere Scarf

Cena: € 69,90

LINK DO SKLEPU


szalik acne studios LOGO JACQUARD SCARF

Firma i model: ACNE STUDIOS Logo Jacquard Scarf

Cena: € 190

LINK DO SKLEPU


szalik apc angele scarf

Firma i model: A.P.C. Angele Scarf

Cena: € 140

LINK DO SKLEPU


BEAMS PLUS Muffler Nordic Jacquard

Firma i model: BEAMS PLUS Muffler Nordic Jacquard

Cena: € 119

LINK DO SKLEPU


aime leon dore cotton logo scarf

Firma i model: AIME LEON DORE Cotton Logo Scarf

Cena: 665 PLN

LINK DO SKLEPU


Kith Kin Pinstripe Chenille Scarf

Firma i model: KITH & KIN Pinstripe Chenille Scarf

Cena: 475 PLN

LINK DO SKLEPU


SNOW PEAK FR (Fire Resistant) 2L Down Neck Warmer

Firma i model: SNOW PEAK FR (Fire Resistant) 2L Down Neck Warmer

Cena: € 161

LINK DO SKLEPU


NORSE PROJECTS Pertex Quantum Snap Scarf kopia

Firma i model: NORSE PROJECTS Pertex Quantum Snap Scarf

Cena: € 135

LINK DO SKLEPU


Nanamica Down Muffler

Firma i model: NANAMICA Down Muffler

Cena: € 129

LINK DO SKLEPU


NORSE PROJECTS Gunner Fleece Scarf

Firma i model: NORSE PROJECTS Gunner Fleece Scarf

Cena: € 110

LINK DO SKLEPU


W naszych przewodnikach zakupowych znajdują się produkty, które kochamy i którymi chcemy się z Tobą podzielić, wybieramy je niezależnie. Jednak jesteśmy również partnerami w sieciach marketingu afiliacyjnego, co oznacza, że przy niektórych propozycjach możemy otrzymać prowizję od Twojego zakupu.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE ARTYKUŁY:

Continue to the category