- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStreetX wspólnie z fathom prezentują najnowszą kolekcję!

StreetX wspólnie z fathom prezentują najnowszą kolekcję!

Butik StreetX zdecydowanie nie próżnuje i już teraz łączy siły z japońską firmą fathom. Owocem tych działań jest najnowsza kolekcja, której zamysłem jest połączenie japońskiej kultury z Australią, czyli domem StreetX.

Na załączonym lookbooku widać kilka wariantów koszulek oraz biały longsleeve ze sporą grafiką, umieszczoną na przodzie. Do tego dochodzi jeszcze błękitna czapka z daszkiem oraz pomarańczowe hoodie. Nie zabraknie takich akcesoriów jak ręcznik, który może być świetnym rozwiązaniem na plażę a uzupełnieniem stawki jest parciana torba.

Po więcej informacji tym razem udajcie się na oficjalną stronę internetową fathom.

StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje1 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje2 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje3 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje4 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje5 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje6 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje7 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje8 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje9 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje10 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje11 StreetX wspolnie z fathom prezentuja najnowsza kolekcje12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: