- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaSTUSSY - KOLEKCJA TRIP FEST (LATO 2016)

STUSSY – KOLEKCJA TRIP FEST (LATO 2016)

Lato się rozpoczęło na dobre, za oknem zbliżają się temperatury +30, więc nic tylko brać sprzęt i ruszać za miasto albo chociaż rzucić wszystko i wyjść na chwilę na taras przed domem.

Specjalnie na takie przyjemne dla nas okoliczności ekipa legendarnej marki Stussy przygotowała kolekcję (jeśli można to tak nazwać) zatytułowaną Trip Fest. Sprzęt, który przyda się nad wodą, podczas różnego rodzaju letnich festiwali czy chociażby na ogródku obejmuje takie pozycje jak koszulki, spodenki, a także różnego typu czapki. To jednak nie koniec niespodzianki od Stussy, ponieważ mamy tu jeszcze składane krzesełko, ręcznik, a także bidon oraz torbę, plecak i nerkę. Kropką nad i jest przenośna lodówka na browary. Wszystko bazuje albo na granacie albo na zgniłej zieleni.

Mi osobiście opadła kopara, chciałbym każdą z tych pozycji i mogę zostać Januszem plaży! Nowości szukaj w internetowym sklepie Stussy.

STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-1 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-2 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-3 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-4 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-5 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-6 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-7 STUSSY-KOLEKCJA NA PIKNIK (LATO 2016)-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: