- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearStussy szykuje się do otwarcia sklepu w Mediolanie

Stussy szykuje się do otwarcia sklepu w Mediolanie

Legendarny kalifornijski brand Stussy, którego możemy śmiało nazwać jak protoplastę streetwearu, szykuje się właśnie do otwarcia swojego nowego sklepu stacjonarnego. Nowa lokalizacja będzie się mieściła w Mediolanie.

Na potrzeby ukoronowania tego przedsięwzięcia ekipa z Kalifornii zaprojektowała specjalne koszulki z nadrukami nawiązującymi do Mediolanu. Pierwsza z nich przedstawia obraz Madonny z katedry w Mediolanie, a obok widzimy logo „Stüssy”. Tył koszulki jest utrzymany w minimalistycznej stylistyce z nadrukowanym napisem „STÜSSY MILANO CHAPTER” pod kołnierzem, a pod nim umieszczono adres sklepu. Druga koszulka ma ilustrację filaru, nad którym widnieje napis „STÜSSY MILANO”, a adres sklepu znajduje się poniżej. Ten motyw jest umieszczony w lewej górnej części klatki piersiowej z przodu i powtórzony na plecach w zdecydowanie większym rozmiarze.

Specjalna impreza inauguracyjna odbędzie się 15 listopada w Spazio Maiocchi, przy wsparciu Slam Jam. Nowy sklep Stussy Milano zostanie otwarty 16 listopada.

Stüssy Milano Chapter
C.So Di Porta Ticinese 103
20123 Milano, Italy

stussy milano store t-shirt 1 stussy milano store t-shirt 2 stussy milano store t-shirt 3 stussy milano store t-shirt 4

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: