- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Stussy wybrało się na motocrossową wycieczkę

Stussy to legendarny i jeden z najstarszych streetwearowych brandów na rynku. Wspominamy o nim, ponieważ właśnie wrzucono do sieci bardzo ciekawy zestaw promocyjnych materiałów, które zapowiadają ich zbliżającą się jesienną kolekcję.

Poniżej znajdziecie nie tylko klimatyczne video, ale również małą galerię fotografii, za które odpowiadał Liam MacRae.

Stüssy wybrało się na przejażdżkę z Los Angeles do Baja. Po krótkim postoju w San Diego, aby odebrać motocykle typu CRF450, załoga wjechała do Tijuany, a następnie wjechała na ziemię do Baja, dużego suchego górzystego lądu położonego w północno-zachodnim Meksyku między Pacyfikiem a Zatoką Kalifornijską.

Przejażdżka, sfotografowana przez Liama MacRae, obejmowała rozległy teren, od długich odcinków nadbrzeżnej plaży po strome wzgórza i słone równiny.

Pierwsza dostawa jesiennej kolekcji Stussy będzie dostępna na całym świecie w piątek, 19 sierpnia. Nowości zgarnięcie z ich sklepu online.

Stussy motocross Liam Macrae FA22 1 Stussy motocross Liam Macrae FA22 2 Stussy motocross Liam Macrae FA22 3 Stussy motocross Liam Macrae FA22 4 Stussy motocross Liam Macrae FA22 5 Stussy motocross Liam Macrae FA22 6 Stussy motocross Liam Macrae FA22 7 Stussy motocross Liam Macrae FA22 8 Stussy motocross Liam Macrae FA22 9

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: