- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStussy przywraca kultowe projekty koszulek + wchodzi w kolaborację z DSM!

Stussy przywraca kultowe projekty koszulek + wchodzi w kolaborację z DSM!

Całkiem niedawno prezentowałem Wam najnowszą kolekcję Stussy poprzez zestaw fotografii z ich lookbooka. Dziś mam dla Was kolejną porcję informacji i nowości od tej legendarnej streetwearowej marki.

W londyńskim Dover Street Market odbędzie się specjalna wystawa, obok której w sprzedaży pojawi się limitowana 240 stronnicowa książka, a także zestaw kilku kultowych koszulek. Ekipa Stussy wyciąga ze swojego archiwum takiej perełki jak koszulka Charlie don’t Surf czy projekty z koroną, kośćmi do gry czy ósmą bilą. Do tego pojawią się dwa projekty stworzone razem z Dover Street Market.

Na poniżej załączonych fotografiach możecie się zapoznać bliżej ze wspomnianymi projektami Stussy. Będą one dostępne w sklepie stacjonarnym DSM oraz w ich sklepie online już 25 sierpnia.

Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-1 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-2 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-3 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-4 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-5 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-6 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-7 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-8 Stussy przywraca kultowe projekty koszulek wchodzi w kolaboracje z DSM-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: