- Reklama -NIkeNIke

Stüssy i Converse wydają limitowane Chuck 70 Hi oraz One Star w zestawie „8 Ball”

Zespół utworzony na linii Stüssy x Converse zna się na wylot, a kolejna współpraca to już tylko scementowanie ich świetnej przyjaźni. Na tegoroczną zimę obie strony nawiązały kolaborację ponownie, czego rezultatem jest poniższa kolekcja butów.

Na warsztacie kultowej streetwearowej marki z Zachodniego Wybrzeża znalazły się dwie ikoniczne sylwetki producenta butów. Mowa tu o modelu z wysoką cholewką Converse Chuck 70 Hi oraz o niskich Converse One Star.

Owoce ich współpracy możecie podziwiać nie tylko na poniższych zdjęciach „on feet”, ale również na zdjęciach produktowych, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

stussy x converse chuck 70 hi one star 8 ball 0 stussy x converse chuck 70 hi one star 8 ball 00

Motywem przewodnim była ikoniczna 8Ball, czyli ósma bila w kolorze czarnym, która przewija się niemalże przez każdą kolekcję od dekad. Umieszczono ją na zewnętrznej stronie obu wspomnianych wyżej modeli.

Przejdźmy do konkretów. Cholewka Chuck 70 Hi wykonana jest z ciemnogranatowego zamszu i dopełnione kontrastowymi przeszyciami, aluminiowymi oczkami na sznurówki oraz białą podeszwą. Natomiast One Star bazują na zamszu w neonowej zieleni oraz białej podeszwie. W obu przypadkach zastosowano sznurówki w kolorze czarnym.

Kolekcja butów Stüssy x Converse Chuck 70 Hi & One Star „8 Ball” będzie dostępna na całym świecie w wybranych sklepach Chapter Stores, wybranych lokalizacjach Dover Street Market oraz w ich sklepie internetowym już w piątek 4 listopada. Natomiast globalna premiera na na stronie Converse odbędzie się we wtorek 15 listopada.

stussy x converse chuck 70 hi one star 8 ball stussy x converse one star 8 ball stussy x converse chuck 70 hi 8 ball

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: