- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Szczegóły premiery Stussy x Nike Air Force 1 Mid

Wieloletni współpracownicy Stussy x Nike wychodząc niedawno ze studia projektowego w rękach trzymali 3 wersje kultowej sylwetki – Air Force 1 Mid. Zostaną one wydane wraz z kolekcją ich wspólnie zaprojektowanej odzieży.

Buty Nike Air Force 1 Mid zadebiutowały w połowie lat ’90. Dziś zostały na nowo przedstawione w trzech kolaboracyjnych wersjach kolorystycznych.

Pierwsza ma na bazie białą skórę, czarne nakładki i pasek na rzepy z białym haftowanym napisem „Stüssy”. Wersja Fossil Hemp jest dopieszczona haftowanym Swooshem i paskiem z podobnym rozwiązaniem co poprzednik. Wreszcie, wersja Black Luxe Leather ma sztuczną czarną wężową skórkę na bocznym Swooshu. Rzecz jasna pasek na rzep pojawia się z nazwą kalifornijskiej marki.

Wszystkie trzy warianty mają subtelne, perforowane insygnia z linkami SS na toeboxie oraz emblemat umieszczony na zapiętce. Oczywiście dochodzą do tego oznaczenia na metce na języku oraz na wkładkach. Całość będzie spakowana w odpowiednio zaprojektowane pudło.

Premiera butów Stussy x Nike Air Force 1 Mid odbędzie się już w najbliższy piątek, to jest 13 maja. Bedzie je można nabyć poprzez ich sklep online.

Stussy x Nike Air Force 1 Mid Leather Black White Stussy x Nike Air Force 1 Mid Hemp Stussy x Nike Air Force 1 Mid Lux Black

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: