- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersStussy x Nike przywracają swoją pierwszą w historii kolaborację Air Huarache „Desert...

Stussy x Nike przywracają swoją pierwszą w historii kolaborację Air Huarache „Desert Oak”

Duet Stussy x Nike przywraca buty Air Huarache w tych samych kolorystykach, które razem wypuścili ponad 20 lat temu i tak, zapewnię będą trudne do dostania. Dziś skupimy się jedynie na wersji „Desert Oak”.

Air Huarache to model, który wszystko rozpoczął. Widoczny tu projekt ujrzał światło dzienne w 2000 roku jako specjalne przedsięwzięcie pomiędzy Michaelem Koppelmanem ze Stussy UK a Fraserem Cooke’iem z Nike. Nie była to oficjalna kolaboracja, lecz mały wspólny projekt.

Zamysł był bardzo prosty: weźmy ulubione biegówki Nike i zaprojektujmy specjalną kolorystykę oraz wydajmy je w limitowanej ilości w sklepie Stussy London. To co się wtedy wydarzyło rozpoczęło pewną tradycję kolaboracji, które spisaliśmy w naszym artykule Nike x Stussy.

Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 7 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 8

Tegoroczne wydanie jest bardzo zbliżone do tego sprzed lat. Jaśniutka kremowa meshowa baza została dopełniona panelami z zamszu w kolorze curry. Natomiast neoprenowa konstrukcja języka i kołnierza jest w odcieniu szaro oliwkowym.

Ciemny odcień oliwki został wykorzystany na stabilizatorze konstrukcji, natomiast półprzezroczysty pasek na tyle stał się bazą do napisu Nike. Podobnie jak to było przy pierwszym razie, tak i teraz nie zobaczymy brandingu Stussy. Na wkładkach umieszczono logotyp Nike International, natomiast na języku czerwony znak Huarache. Kremowe sznurówki, wyściółka i podeszwa domykają cały projekt.

Według zapowiedzi premiera ustawiona jest na 12 lutego. Nie wiemy czy buty będą dostępne jedynie w sklepie Stussy czy pojawią się również poprzez Nike SNKRS.

Stussy x Nike Air Huarache
Desert Oak / Reed – Light Straw
DD1381-200
12 Luty 2021
$120

Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 1 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 2 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 3 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 4 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 5 Stussy x Nike Air Huarache Desert Oak DD1381-200 6

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: