- Reklama -NIkeNIke

Poznaj bliżej kolejne wydania Stussy x Nike Air Penny 2

Wspólna kolekcja Stussy x Nike, o której pisaliśmy kilka postów temu, wychodzi w ramach dopełnienia kolaboracyjnych wydań butów Air Penny 2, oczywiście stworzonych przez wspomnianą dwójkę.

Wprowadzony po raz pierwszy w 1996 roku model Nike Air Penny II wyróżniał się swoim niepowtarzalnym designem. Kultowa sylwetka była pierwszym modelem z serii, który połączył Max Air z Zoom Air, dodając kolejny wymiar do już kultowej sylwetki.

Obie strony pracowały nad tym modelem już w grudniu zeszłego roku, kiedy to wydały dwie czarne kolorystyki. Dziś z kolei szykujemy się do premiery dwóch kolejnych wariantów, ale już w bardzo jasnych odcieniach.

Stussy Nike Air Penny II 2023 1 Stussy Nike Air Penny II 2023 2

Podobnie jak to było przy poprzednich wersjach, tak i teraz designerzy stawiają na cholewki wykonane z konopnej przędzy. Taki wybór nie jest żadną nowością przy ich wspólnych projektach.

Pierwszy wariant bazuje jedynie na jasnym kremowym odcieniu, który barwi nie tylko wspomniany materiał, ale również podeszwę i wszelkie detale. Jedynie napis z nazwa kalifornijskiej marki będzie w kontrastowej czerni. Z kolei opcja numer dwa to połączenie jasnego beżu w górnych sektorach buta z podeszwą w kolorze czarnym. W tym przypadku detale zabarwiono na kolor błękitny.

Premiera butów odbędzie się 10 lutego w sklepie internetowym Stussy.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: