- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Zapoznaj się z nowymi Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK „Black”

Zapoznaj się z nowymi Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK „Black”

Tegoroczna kolaboracja na linii Stussy x Nike, która odbyła się na modelu Air Zoom Spiridon Cage 2 z miejsca stała się absolutnym hitem. Ale jak się teraz okazuje to był dopiero początek, a już za chwilę na sklepowych półkach zobaczymy ich kolejny wspólny projekt jakim będzie limitowana wersja butów Nike Air Zoom Spiridon KK w kolorystyce „Black”.

Przedstawiciele kalifornijskiego brandu, który w tym roku obchodzi swoje 40 lecie, postanowili zaszokować sneakersowe środowisko łącząc w jednym projekcie wspomniane wyżej Air Zoom Spiridon Cage 2 z innym kontrowersyjnym modelem, mianowicie Air Kukini, czego efekty możecie podziwiać poniżej.

Na podeszwie, która w całości odsłoniła jedną z najlepszych technologii amortyzacji w sneakersach – Zoom Air, postawiono lekką i przewiewną cholewkę z siateczki. Wspomniana podeszwa jest zabarwiona na biało, natomiast klatka trzymająca system jest w czerni, podobnie zresztą jak cała cholewka. Oczywiście kluczowym i najbardziej rzucającym się w oczy elementem tego projektu jest klatka z półprzezroczystego tworzywa, która otacza całą cholewkę. Neonowo żółta wyściółka i biały Swoosh na boku wieńczą myśle designerów, a kropką nad i wydaje się być branding Stussy na języku.

Z racji tego, że dysponujemy już oficjalnymi fotografiami to do daty premiery butów w oficjalnym sklepie Nike pozostały już tylko dni, więc sprawdzajcie dział nowości na bieżąco.

Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK
Black / White – Bright Cactus
CJ9918-001
Lipiec 2020
$170

Do czasu premiery zapoznajcie się z historią Stussy oraz poznajcie wszystkie kolaboracje na linii Nike x Stussy.

Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 1 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 2 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 3 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 4 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 5 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 6 Stussy x Nike Air Zoom Spiridon KK Black CJ9918-001 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: