Ten wpis posłuży nam do zapoznania Was z najświeższą kolekcją toreb i akcesoriów powstałych przy jednym stole projektowym, przy którym zasiadał duet Stussy x Porter.
Streetwearowy brand z Kalifornii i japoński producent toreb już kolejny raz dogadują się i wspólnymi siłami projektują całą kolekcję, w której tym razem znajdziemy aż siedem elementów. Na pierwszy ogień idą dwie torby na zakupy, następnie mamy dwie nerki oraz trzy różne warianty portfeli, a wszystko wykonane z wytrzymałego płótna.
Poszczególne pozycje są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym w klasycznej czerni i błękicie, a także w pastelowej zieleni, różu oraz w jasnym pomarańczu i fiolecie. Wszystkie elementy są dopełnione logotypami marki Porter i słynnym logiem „S” od Stüssy.
Nowości z kolekcji Stussy x Porter będą dostępne w ich sklepie online już od 12 października.