- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Stüssy x Tekla: oto trzecia wspólna kolekcja bielizny nocnej, pościeli i szlafroków

Kultowa streetwearowa marka Stüssy kontynuuje współpracę z marką Tekla, wprowadzając trzecią kolekcję bielizny nocnej, pościeli i szlafroków do domu i na plażę.

Współpraca opiera się na ugruntowanej relacji między markami, dalej badając ich wspólne zainteresowania kulturowe i zaangażowanie w jakość. W kampanii promocyjnej wziął udział duński skater Hugo Boserup i amerykańska surferka Frankie Harrer, którzy łączą światy wspomnianych brandów. Całość prezentują wraz z córką Yarą, gdy spędzają czas na desce i surfowaniu na plaży. Kampanię już tradycyjnie stworzył w Kalifornii Antosh Cimoszko.

W ramach trzeciej współpracy obu marek stworzono bieliznę nocną i pościel w nowym żywym kolorze jagodowym z efektem akwareli, a także nowy szlafrok z kapturem w wersji Black/Natural Stripes. W zestawie znajduje się również limitowana reedycja pościeli i piżam z motywem ręcznie rysowanych pasków. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości bawełny organicznej duńskiej marki.

Kolekcja Stüssy x Tekla będzie dostępna wyłącznie na stronie internetowej kalifornijskiej marki oraz w sklepie online ekipy z Danii. Premiera ustawiona jest na piątek, 27 stycznia.

Stussy x Tekla Spring 2023 1 Stussy x Tekla Spring 2023 2 Stussy x Tekla Spring 2023 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: