- Reklama -NikeNike

Stüssy wydaje limitowane buty Timberland World Hiker Boot

Kalifornijska (i nie tylko) legenda streaetwearu Stüssy współpracowało w ostatnich tygodniach z ekipą Timberland, by wspólnie stworzyć limitowane wersje butów World Hiker Boot.

Stüssy i Timberland po raz pierwszy współpracowali już w 2009 roku, i kontynuowali to co roku aż do 2014 roku, a ich ostatnią współpracą była seria jesienno-zimowych 6-Inch Boots. Nowe wydania to ekscytująca aktualizacja dla tych, którzy wspominają współpracę z poprzednich lat i od tego czasu czekają na nowe warianty.

W tym roku wspomniana dwójka pracowała nad nowymi wersjami sylwetki, którą możecie kojarzyć z kolaboracji Supreme sprzed kilku lat.

Lookbook Stussy x Timberland World Hiker Boot 0

Ich wspólny projekt łączy wrażliwość projektową kalifornijskiego brandu z outdoorowym dziedzictwem producenta obuwia i kurtek. Przedstawiane buty turystyczne mają w pełni wodoodporną cholewkę GORE-TEX z wysokiej jakości materiałów osadzoną na gumowej podeszwą Vibram.

Oferowane będą dwie wersje kolorystyczne, czarna i pszeniczna, każda z dwoma dodatkowymi zestawami kontrastujących sznurowadeł. Pierwsza bazuje na gładkiej czarnej skórze, natomiast druga kolorystyka to włochaty zamsz. W obu przypadkach wspomniana wcześniej podeszwa została zabarwiona na czarno.

Premiera opisywanego projektu Stüssy x Timberland World Hiker Boot odbędzie się już 13 stycznia w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez sklep internetowy.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: