- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaStwórz kawałek z Krimem, Funktionem i Kixnarem - CONS PROJECT

Stwórz kawałek z Krimem, Funktionem i Kixnarem – CONS PROJECT

Wyjątkowe trio DJ-sko – producenckie połączy swoje siły w najbliższą sobotę w czasie CONS Project Warszawa. Mr Krime, DJ Funktion i Kixnare poprowadzą darmowe warsztaty, które podzielone zostały na dwie części. W pierwszej będzie można poznać kulisy powstawania utworu muzycznego z perspektywy producenta. Tematem drugiej będą przede wszystkim techniki DJ-skie.

Zajęcia będą też wyjątkową okazją dla uczestników, by dołączyć do jednych z najbardziej uznanych polskich turntablistów przy pracy nad utworem. Powstałe w czasie ćwiczeń na gramofonach scratche zostaną bowiem wykorzystane w ostatecznej wersji nagrania.

Co zrobić, by stworzyć kawałek z Krimem, Funktionem i Kixnarem? Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem: streeters.pl/zapisz_sie_na_warszaty/

Efekt pracy ambasadorów i osób, które wezmą udział w zajęciach zaprezentowany zostanie po godz. 17:00, kiedy to drzwi do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie zostaną otwarte dla szerokiej publiczności.

Zapisujcie się, wpadajcie, tu znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/757042674314960/?fref=ts

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: