- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInne„Suddenly” – kolejny dokument o A$AP Rockym

„Suddenly” – kolejny dokument o A$AP Rockym

Pod koniec czerwca ubiegłego roku pisaliśmy już o jednym filmie dokumentalnym, który opowiadał o bardzo charyzmatycznym raperze, noszącym ksywę A$AP Rocky. Trzeba przyznać, że mimo młodego wieku może się on cieszyć sporym zainteresowaniem mediów, bowiem dzisiaj mamy okazję sprawdzić zwiastun kolejnego dokumentu, zatytułowanego Suddenly.

Dla niewtajemniczonych (choć pewnie jest ich niewielu) warto przedstawić sylwetkę tego artysty. Rakim Mayers urodził się 3-ego października 1988 roku. Wychował się w Nowym Jorku, a dokładniej w dzielnicy Harlem.

Od dłuższego czasu jest o nim bardzo głośno. Wszystko za sprawą jego pierwszego mixtapeu LiveLoveA$AP, który utorował mu drogę do karieryponad 30 milionów odsłon na YouTube. Dzięki temu materiałowi podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy warty prawie 3 miliony dolarów. Później było już z górki – kolejne klipy, gościnne kawałki oraz następna płyta Long. Live. ASAP.

Dlatego, też jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z twórczością Mayersa, to teraz masz świetną okazję, ale najpierw sprawdź trwający prawie dwie minuty trailer.

[youtube WHNtFE68LXE 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: