- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersOto najświeższa kolaboracja na linii Suicidal Tendencies x Converse

Oto najświeższa kolaboracja na linii Suicidal Tendencies x Converse

W ostatnim czasie Converse mocno działa z kolaboracjami, zerknijcie chociażby na projekty z Dr Woo czy Fear of God. Dziś mamy dla Was kolejną współpracę, tym razem jest to przedsięwzięcie na lini Suicidal Tendencies x Converse.

Suicidal Tendencies to przedstawiciel sceny hardcore punk. Band założony w 1981 roku po dziś dzień pozostaje jednym z najważniejszych ekip w historii. Przedsięwzięcie z marką Converse odbywa się pod dyktando frontmana Mike’a Muira. Zdecydował się on na model Chuck 70 zarówno w wersji Lo jak i Hi. Do tego obie strony zdecydowały się zaprojektować również bluzy z kapturem, a także t-shirty i longsleeve’y, spodnie dresowe oraz szorty.

Prezentowana na poniższych fotografiach kolekcja Converse x Suicidal Tendencies pojawi się w sprzedaży już 7 września.

Converse x Suicidal Tendencies-1 Converse x Suicidal Tendencies-13 Converse x Suicidal Tendencies-14 Converse x Suicidal Tendencies-5 Converse x Suicidal Tendencies-6 Converse x Suicidal Tendencies-7 Converse x Suicidal Tendencies-3 Converse x Suicidal Tendencies-4 Converse x Suicidal Tendencies-2 Converse x Suicidal Tendencies-11 Converse x Suicidal Tendencies-12 Converse x Suicidal Tendencies-8 Converse x Suicidal Tendencies-9 Converse x Suicidal Tendencies-10

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: