- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearSUPERSKLEP.PL z lookbookiem na sezon wiosna/lato 2018!

SUPERSKLEP.PL z lookbookiem na sezon wiosna/lato 2018!

Co jak co, ale SUPERSKLEP zdecydowanie nie próżnował przez ostatnie kilka miesięcy, które dzieliły jesienny materiał promocyjny z poprzedniego roku, od najnowszego, obracającego się wokół sezonu wiosna/lato 2018.

Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, że powtarzamy się już trochę jak zdarta płyta odnośnie jakości tych świeżych dropów, ale co mamy powiedzieć skoro jak zwykle poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko? Dlatego w tym przypadku warto podkreślić fakt, że za aparatem stanął fotograf Michał Mentel, który świetnie uchwycił cały klimat, a w koncepcji tego lookbooku pomagała mu stylistka Lidia Nawara.

Analogowe zdjęcia i bardzo stylowe miejscówki to zdecydowanie świetny przepis, by w dobry sposób zaprezentować poszczególne sety ubrań, widoczne na modelach Romanie Złoteckim, Piotrze Tarsia oraz modelce Marcie Krześniak. Wybrane fity składają się między innymi z takich brandów jak Converse, gdzie oczywiście największy nacisk położono na obuwie, a do tego dochodzą firmy odzieżowe jak na przykład legendarna już marka Stussy, o której więcej możecie przeczytać także w naszym obszernym artykule, który zrobiliśmy wiele miesięcy temu. Do Stussy dołącza tutaj również Element.

Natomiast, jeśli jesteś zainteresowany poniższym tematem oraz brandami, które w swoim asortymencie posiada ekipa SUPERSKLEPU to koniecznie wpadajcie na ich oficjalną stronę internetową, gdzie znajdziecie sporo nowości dotyczących zarówno ciuchów, jak i akcesoriów i butów. Zapraszamy i udanych zakupów!

SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato1 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato2 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato3 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato4 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato5 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato6 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato7 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato8 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato9 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato10 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato11 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato12 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato13 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato14 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato15 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato16 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato17 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato18 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato19 SUPERSKLEP z lookbookiem na sezon wiosna lato20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: