- Reklama -NikeNike

Supreme i Timberland wydają wspólną mini kolekcję

Od kiedy Supreme i Timberland działają pod jednym parasolem VF Corp, ich wspólne przedsięwzięcia odbywają się na porządku dziennym. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować ich najnowszy zestaw na nadchodzące wiosenno-letnie dni.

Poniżej możecie zapoznać się z nowościami poprzez zestaw kilku fotografii z lookbooku, a jeśli coś wpadnie Wam w oko, to w dalszej części wpisu znajdziecie zdjęcia produktów.

Tym razem ich wspólne przedsięwzięcie nie dotyczyło butów, ale propozycji odzieżowych. Już niedługo w sprzedaży pojawi się trzyelementowa kolekcja, która obejmuje bluzę z kapturem, koszulkę wzorowaną na baseballowym jerseyu oraz spodnie. Co więcej, będzie można wybierać spośród kolorów czarnego, zielonego, czerwonego oraz, w przypadku spodni i bluzy, szarego.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x Timberland odbędzie się już w najbliższy czwartek, czyli 13 kwietnia. Nowości będzie można nabyć w sklepach stacjonarnych oraz przez sklep online.

Timberland Supreme Summer 2023 1 Timberland Supreme Summer 2023 2 Timberland Supreme Summer 2023 3 Timberland Supreme Summer 2023 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: