- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearSupreme - wiosna/lato 2018 w obiektywie THEM

Supreme – wiosna/lato 2018 w obiektywie THEM

Wiadomo, że pewnie widzieliście już najnowszy lookbook Supreme z kolekcją wiosna/lato 2018, ale klasycznie, poszczególne magazyny szykują właśnie swoje własne sesje zdjęciowe, gdzie w roli głównej zobaczymy oczywiście ubrania tej legendarnej amerykańskiej marki. Ponadto zanim przejdziemy do opisu świeżego materiału promocyjnego, przyszykowanego przez ekipę THEM, warto krótko opisać ten najnowszy asortyment.

Między innymi znajdziemy tutaj bomberkę z wzorem w jasnozielone czaszki na wzór koszulki Juicy J’a. Do tego dochodzi praca The Lion’s Den grafficiarza Lee Quinonesa na katanie oraz szortach czy nawiązanie do Hellraisera. Ogólnie doświadczymy tu sporo inspiracji latami ’90. Pojawią się skórzane kurtki, wojskowe camo w różnych wariantach oraz oczywiście pozycje wzorowane na odzieży roboczej. Jakby tego było mało to streetwearowa legenda wrzuci kilka pozycji nacechowanych politycznie, chociażby piny z koktajlem mołotowa czy bluzy, na których widnieje Martin Luther King.

Natomiast wracając do naszego głównego tematu, przed obiektywem stanął dobrze znany nam model Supreme, czyli Aidan Quinn Mackey, który zaprezentował kilka propozycji z tego świeżego zestawu odzieżowego.

Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM1 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM2 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM3 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM4 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM5 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM6 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM7 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM8 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM9 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM10 Supreme – wiosna:lato 2018 w obiektywie THEM11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: