- Reklama -NikeNike

Supreme wydaje buty Vans pokryte… dolarami

Nowojorska marka Supreme oraz Vans, kalifornijska legenda skateboardingu, które od kilku lat działają pod parasolem VF Corp., zasiedli ostatnio przy jednym stole projektowym. Efektem wymiany pomysłów jest nowy zestaw butów na tegoroczne lato.

Z ich świeżymi projektami możecie się zapoznać nie tylko poprzez poniższy lookbook, ale również poprzez zestaw fotografii produktowych, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Projektanci nowojorskiej marki mieli na warsztacie dwie sylwetki: wszystkim dobrze znane Vans Era oraz mniej rozpoznawalne – Vans Grosso Mid.

Ten drugi model łączy w sobie zamsz oraz panele wykonane z płótna. Z kolei Era to tylko i wyłącznie samo płótno. W obu przypadka tekstylny materiał został pokryty nadrukiem imitującym amerykańskie dolary. Na tym nie koniec, ponieważ buty zostały wykończone skórzaną wyściółką oraz wkładkami, a całość spoczywa na wulkanizowanych białych lub czarnych podeszwach.

Kolorystyki, które zostały stworzone wyłącznie dla streetwearowej marki, obejmują trzy wersje cholewki Mid oraz jedną niską konstrukcję.

Opisywane buty Supreme x Vans pojawią się w sprzedaży w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez sklep internetowy już w najbliższy czwartek, to jest 1 czerwca.

Supreme Vans Summer 2023 1 Supreme Vans Summer 2023 2 Supreme Vans Summer 2023 3 Supreme Vans Summer 2023 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: