- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearOto najnowsza kolekcja Supreme x Comme des Garcons SHIRT

Oto najnowsza kolekcja Supreme x Comme des Garcons SHIRT

Na potrzeby sezonu jesiennego bieżącego roku powstała kolejna kolaboracja na linii Supreme x Comme des Garçons SHIRT, w którą po części zamieszane było również Nike.

To już kolejna taka współpraca pomiędzy całą trójką i cieszy nas fakt, że ponownie do niej doszło. Zatem co będzie w kolekcji? Na pierwszy plan wychodzi płaszcz z prasowanej wełny w kolorze czarnym z napisami na plecach. Następnie mamy czarną skórzaną kurtkę pokrytą w całości białymi odręcznymi napisami. Zaraz po niej zaprezentowano komplet: katana plus spodnie, które mamy w kolorze niebieskim, a także czerwonym i białym. Przy tych pozycjach również widzimy odręczne napisy i tagi w kolorze czarnym. W podobnym klimacie utrzymana jest także jedna z koszul, która pojawi się w trzech wariantach kolorystycznych. W kolekcji znalazło się dodatkowe miejsce na sweter w trzech kolorach. Dochodzi do tego kolejny komplet, w którym widzimy czarną koszulę z kolorowymi grafikami na przodzie nawiązującymi do Nowego Jorku oraz spodnie o takim samym designie.

Mało? No to teraz najlepsze, czyli t-shirt oraz bluza z kapturem z box logo Supreme przeciętym na pół. Te dwa elementy kolekcji mamy w czerni oraz bieli. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o butach Nike Air Force 1 Low, które wyjdą w czarnej skórze. Tu ponownie zdecydowano się na przecięcie brandingu i przesunięcie dwóch części Swoosha tak by do siebie nie pasowały. Niestety, buty będą do kupienia dopiero w listopadzie.

Kiedy i gdzie kupić kolaborację Supreme x Comme des Garcons SHIRTSzykujcie się na najbliższy czwartek na południe, a nowości zgarniecie w ich sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku, Los Angeles oraz europejskich w Londynie i Paryżu. Opisywane tu pozycje będą do zgarnięcia w sklepie internetowym Supreme w ten sam dzień.

Supreme x Comme des Garcons SHIRT-1 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-2 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-3 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-4 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-5 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-6 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-7 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-8 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-9 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-10 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-11 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-12 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-13 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-14 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-15 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-16 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-17 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-18 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-19 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-20 Supreme x Comme des Garcons SHIRT-21

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: