- Reklama -NikeNike

Motocrossowa kolekcja Supreme x Fox Racing (Lato 2018)

Tydzień otwieramy kolejną kolaboracją streetwearowej legendy z Nowego Jorku. Na ekranach swoich urządzeń widzicie zestaw fotografii prezentujących efekty motocrossowej kolaboracji na linii Supreme x Fox Racing. Poniżej znajdziecie również szczegóły dotyczące premiery sklepowej.

Fox Racing to brand poruszający się wokół motocrossu od 1974 roku. Wtedy to Geoff Fox założył sklep Moto-X Fox, które zajęło się dystrybucją części i sprzętu, po czasie zaczęli sprzedawać swoje własne produkty.

Teraz ten kalifornijski brand zaprosił nowojorską markę Supreme do zaprojektowania specjalnej kolekcji. Znalazło się w niej miejsce nie tylko na bluzy oraz spodnie, ale również na sprzęt. Będziemy mogli zakupić zarówno kaski, rękawice i gogle, jak i uchwyty do kierownicy i ochraniacz na tułów. Zresztą zerknijcie sami na załączone fotografie.

Kolekcja Supreme x Fox Racing pojawi się w sprzedaży już w najbliższy czwartek, to jest 10 maja. Będzie ją można kupić w sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku, Los Angeles, a także Paryżu i Londynie, jak również w internetowym sklepie Supreme.

Supreme x Fox Racing-1 Supreme x Fox Racing-2 Supreme x Fox Racing-3 Supreme x Fox Racing-4 Supreme x Fox Racing-5 Supreme x Fox Racing-6 Supreme x Fox Racing-7 Supreme x Fox Racing-8 Supreme x Fox Racing-9 Supreme x Fox Racing-10 Supreme x Fox Racing-11 Supreme x Fox Racing-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: