- Reklama -NikeNike

Supreme wydaje kolaboracyjne Nike Air Max Dn

Giganci streetwearu – Supreme i inne wielcy gracze na rynku Nike kontynuują swój nieustający romans, prezentując wspólny projekt niedawno zaprezentowanego modelu Air Max DN.

Ekipa Nike ponownie oddała w ręce projektantów z Nowego Jorku całkiem nową sylwetkę, która w tym roku debiutuje na sklepowych półkach. Poniżej znajdziecie zdjęcia butów na nogach, a w dalszej części wpisu zapoznacie się ze zdjęciami produktowymi.

Supreme x Nike Air Max Dn Spring 2024 1 Supreme x Nike Air Max Dn Spring 2024 2

Sam projekt jest niesamowicie prosty, jeśli chodzi o kwestie kolorystyczne. Na nową sylwetkę Supreme wrzuca swój charakterystyczny napis z nazwą marki. Co ciekawe, wspomniany napis jest odblaskowy. Robi to na czarnej siateczkowej części, której towarzyszą neoprenowe elementy. Uzupełnieniem projektu jest ciemna zieleń na środku podeszwy oraz na tyle pięty, na których umieszczono logotypy Nike. Kropką nad i są czerwone wkładki i błękitny system amortyzacji pod piętami.

Buty Supreme x Nike Air Max DN będą dostępne w sprzedaży od 22 lutego. Będzie je można kupić w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez stronę internetową.

Supreme Nike Air Max Dn Spring 2024 1 Supreme Nike Air Max Dn Spring 2024 2 Supreme Nike Air Max Dn Spring 2024 3 Supreme Nike Air Max Dn Spring 2024 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: