- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Supreme x Nike SB Blazer Mid – oto zdjęcia i szczegóły premiery

Ten wpis przedstawia nadchodzące wydania butów Supreme x Nike SB Blazer Mid, które już niedługo trafią na sklepowe półki. Znajdziecie tu oficjalne zdjęcia oraz szczegóły ich premiery.

Przeglądając nasz kompletny przewodnik po WSZYSTKICH kolaboracjach Supreme x Nike mogliście natrafić na projekt z 2006 roku. Ówczesne Blazery miały specyficzne wykończenie na tyle cholewki z metalowym oczkiem pod zapiętką oraz o wężową skórę na wielkim bocznym Swooshu. Podobne rozwiązania znajdziemy w tegorocznych wydaniach.

Supreme x Nike SB Blazer Mid 2022 1 Supreme x Nike SB Blazer Mid 2022 2

W sprzedaży pojawią się dwie wersje kolorystyczne – Black oraz Blue. W obu przypadkach zastosowali podobne detale, jak chociażby skórzana wyściółka, metalowe oczko na tyle z nazwą nowojorskiej marki oraz pasek z szachownicą. Dopieszczeniem projektu jest okazjonalna metka na języku, czerwone wkładki oraz wycinany napis NIKE na zapiętkach.

Pierwszą wersję wykonali z czarnej skóry z dodatkowymi przeszyciami. Na jej bokach zobaczycie Swoosh, który ma być w odcieniach koloru żółtego i z fakturą skóry węża. W tym przypadku projektanci barwią podeszwę w kolorze cholewki. Natomiast przy drugiej opcji designerzy postawili na niebieski jeans z żółtymi przeszyciami, a całość postawili na białej podeszwie. Tu również zastosowano 'żółtym’.

Premiera opisywanych butów Supreme x Nike SB Blazer Mid odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych, a także w sklepie internetowym. Drop ustawiony jest na 8 września. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

Supreme Nike SB Blazer Mid Black 2022 1 Supreme Nike SB Blazer Mid Black 2022 2 Supreme Nike SB Blazer Mid Black 2022 3 Supreme Nike SB Blazer Mid Black 2022 4 Supreme Nike SB Blazer Mid Blue 2022 1 Supreme Nike SB Blazer Mid Blue 2022 2 Supreme Nike SB Blazer Mid Blue 2022 3 Supreme Nike SB Blazer Mid Blue 2022 4 Supreme Nike SB Blazer Mid Blue Black 2022

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: