- Reklama -NIkeNIke

Supreme przedstawia kolaboracyjne Nike SB Dunk High „By Any Means”

O projekcie „By Any Means”, za którym stoi duet Supreme x Nike SB, mówi się już od kilku dobrych miesięcy. Jednak dopiero dziś nowojorski brand oficjalne zaprezentował cały zestaw kolaboracyjnych Nike SB Dunk High.sW skład zestawu wejdą trzy różne kolorystyki koszykarskiego klasyka z połowy lat ’80, który na przestrzeni lat został zaadaptowany przez Nike SB. Po kilku delikatnych zmianach stał się butem na deskę.

Na sklepowych pólkach wylądują trzy wersje kolorystyczne, które będą bazowały na tym samym motywie. Skórzane cholewki zdobią dwuskładnikowym zestawem kolorów. Mowa o parach: zieleń i kolor żółty, granat i czerwień oraz biel z czernią. Każdą z wymienionych wersji osadzili na spokojnie na białej podeszwie z kolorowym spodem.

Za charakter projektów odpowiadają wstawki i akcenty rozsiane po całej cholewce. Mowa chociażby o napisach By Any Means idących wokół pięty oraz literach NO i czerwonym sercu w okolicach małego palca. Kropką nad i jest metka SUP ze Swooshem na języku. Oczywiście nie brakło czerwonych wkładek z nazwą ekipy z Wielkiego Jabłka.

Premiera butów Supreme x Nike SB Dunk High ustawiona jest na najbliższy czwartek, to jest na 3 maca 2022 roku. Drop odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Do tego zapoznajcie się ze zdjęciami i wybierze najlepszą dla Was kolorystykę.

Supreme x Nike SB Dunk High 2022 1 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 2 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 3 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 4 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 5 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 6 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 7 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 8 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 9 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 10 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 11 Supreme x Nike SB Dunk High 2022 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: