- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersJak i gdzie kupić najnowsze buty Supreme x Nike SB Gato

Jak i gdzie kupić najnowsze buty Supreme x Nike SB Gato

Po kilku zajawkowych zdjeciach krążących po sieci od kilku kilkunastu dni w końcu mamy oficjalny podgląd na kolaboracyjny projekt Supreme x Nike SB Gato, który już niedługo trafi do sprzedaży.

Efektem ich wspólnych działań są cztery wersje butów Nike SB Gato. Skateboardingowa ekipa Nike adoptowała te piłkarskie halówki na potrzeby deski na przełomie 2013 i 2014 roku. Do wyboru mamy warianty: czerwono żółty, czarno różowy, a także biało czerwony i błękitny. Każdy z nich spoczywa na białej podeszwie z brązowym gumowym spodem i amortyzacją Cushlon. Przy każdym z wariantów znajdziemy biały Swoosh na boku, napis World Famous na tyle cholewki oraz nazwę nowojorskiej marki na czerwonych wkładkach.

Zatem kiedy i gdzie kupić buty Supreme x Nike SB Gato? Trafią one do sprzedaży już w najbliższy czwartek tj. 30 sierpnia do sklepów stacjonarnych w Nowym Jorku, Los Angeles oraz w Londynie i Paryżu. Będzie je można kupić również w sklepie internetowym Supreme

EDIT: Buty pojawią się również w polskim sklepie Nike pod tym linkiem już 7 września i to we wszystkich czterech kolorystykach. Ich cena ustawiona będzie na poziomie 419 zł. 

Supreme x Nike SB Gato-1 Supreme x Nike SB Gato-2 Supreme x Nike SB Gato-3 Supreme x Nike SB Gato-4 Supreme x Nike SB Gato-5 Supreme x Nike SB Gato-6 Supreme x Nike SB Gato-7 Supreme x Nike SB Gato-8 Supreme x Nike SB Gato-9 Supreme x Nike SB Gato-10

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: