- Reklama -NikeNike

Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum Plus – jak i gdzie kupić?

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia ze stajni w Oregonie, a dziś swój zestaw fotografii serwuje nowojorski brand. Przed Wami kolaboracja Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum.

Designerzy obu marek sięgają po model z początku lat ’00. Na rynku pojawią się dwie wersje kolorystyczne, jedna zbliżona do oryginały sprzed lat, a druga w czerni z zielono niebieskimi akcentami. Z kolei w wariancie numer jeden płomienie i akcenty mamy w czerwieni i fiolecie z kilkoma dodatkami czerni. Cholewki butów wykonano z przewiewnej siateczki oraz skórzanych paneli,. Na butach pojawia się logotyp Supreme na języku oraz grafikę z napisem World Famous na tyle cholewki.

Jak i gdzie kupić buty Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum? Już spieszę z informacjami. Premiera już w najbliższy czwartek, czyi 14 czerwca w sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku i Los Angeles, a także w sklepach w Paryżu i Londynie. Buty kupicie również w ich sklepie online.

Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-1 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-2 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-3 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-4 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-5 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-6 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-7 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-8 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-9 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-10 Supreme x Nike Zoom Streak Spectrum-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: