- Reklama -NIkeNIke

Czym byłby sezon zimowy bez kolaboracji Supreme x Timberland. Oto ich świeża propozycje

Tak jak mówi tytuł – czym byłby sezon zimowy Supreme bez kolaboracji z The North Face czy Timberland?! Dziś zajmiemy się tymi drugimi, ponieważ już w najbliższy czwartek odbędzie się premiera nowych wersji butów 6-Inch Premium Waterproof Boot.

To co wyróżnia to wydanie na tle innych to agresywny i ogromny branding obu marek biorących udział w tym przedsięwzięciu. Napis z nazwą streetwearowej marki obrócono do góry nogami i umieszczono na prawym bucie z pary. Z kolei logotyp producenta butów znalazł się w lekko obróconej wersji na lewym bucie.

supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 1 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 2

Cholewkę wykonano z wodoodpornego nubuku w wysokiej jakości i dopełniono wypchanym skórzanym kołnierzem. Kolekcja składa się tylko i wyłącznie z trzech kolorystyk, które powstały jedynie na potrzeby nowojorskiej marki. Mowa o tradycyjnej wersji w kolorze miodowym, a obok niej zobaczymy wariant w błękicie oraz opcję w czerni.

Po zapoznaniu się z poniższą galerią prezentującą nowe Supreme x Timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot możesz sprawdzić stan konta i szykować się na czwartkową premierę w ich sklepie online.

supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 3 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 4 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 5 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 6 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 7 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 8 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 9 supreme x timberland 6-Inch Premium Waterproof Boot 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: