- Reklama -NikeNike

Duet Supreme x Timberland wypuszcza kolekcję odzieży na tegoroczną jesień

Duet Supreme x Timberland, który działa pod jednym parasolem i spółką matką – VF Corp., przedstawia właśnie swoją wspólną kolekcję odzieży. Jej przeznaczeniem będzie sezon jesienno zimowy bieżącego roku.

W tym wpisie nie tylko zapoznasz się z kolekcją poprzez serię fotografii lookbookowych, ale sprawdzisz dokładnie każdą z pozycji wchodzących w skład kolekcji. Są to między innymi kurtki, bluzy rugby, a także bluzy z kapturem i spodnie. W ramach dopełnienia kolekcji obie strony zaprojektowały również trzy rodzaje czapek.

Najważniejszą pozycją w kolekcji jest kurtka z kapturem oraz czterema kieszeniami na przodzie i odblaskowym logotypem na tyle. Co ciekawe, kurtki są dwustronne! Od drugiej strony mamy polar pokryty wzorem powstałym z odbicia podeszwy butów Timberland. Dwustronne rozwiązanie zastosowano ponownie przy okazji projektowania spodni.

W obu przypadkach mamy do wyboru trzy wersje kolorystyczne: czarną, czerwoną oraz szarą. Z kolei ich drugie strony są odpowiednio zabarwione na: czerń, granat i beż.

Podobne rozwiązania, czyli mały logotyp z przodu i duży nadruk na plecach, pojawia się również na pozostałych składowych kolekcji. Mowa o koszulce rugby na długi rękaw oraz bluzach z kapturem. Te pierwsze będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, natomiast bluzy w pięciu.

Na koniec dostajemy czapki. Pierwsze z nich są jak 5-panelówki, tyle że od tyłu możemy rozwinąć osłonę na kark. Następnie mamy zwykłe czapki z daszkiem, a domknięciem są czapki zimówki z dodatkowym mini daszkiem.

Wspólna kolekcja Supreme x Timberland pojawi się w sprzedaży już w najbliższy czwartek w ich sklepach stacjonarnych. Nowości będą dostępne od 28 października również w ich sklepie online. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Kolekcja supreme x timberland fw21 1 Kolekcja supreme x timberland fw21 2 Kolekcja supreme x timberland fw21 3 Kolekcja supreme x timberland fw21 4 Kolekcja supreme x timberland fw21 5 Kolekcja supreme x timberland fw21 6 Kolekcja supreme x timberland fw21 7 Kolekcja supreme x timberland fw21 8 Kolekcja supreme x timberland fw21 9 Kolekcja supreme x timberland fw21 10 Kolekcja supreme x timberland fw21 11 Kolekcja supreme x timberland fw21 12 Kolekcja supreme x timberland fw21 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: