- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSUPREME X TIMBERLAND (JESIEŃ / ZIMA 2016)

SUPREME X TIMBERLAND (JESIEŃ / ZIMA 2016)

To już kolejny rok, w którym niezastąpione Supreme dogaduje się z marką Timberland. Na załączonych poniżej fotografiach widzicie ich najnowsze projekty przeznaczone na tegoroczną jesień i zimę.

Chłopaki na warsztacie mieli tym razem dwa modele butów, mianowicie 3-Eye Classic Lug Shoe oraz Field Boot. Ten pierwszy został wykonany z wysokiej jakości skóry o fakturze skóry węża, który dodatkowo ma skórzaną wyściółkę. Z kolei model numer dwa ma wodoodporną skórę o fakturze skóry węża, płócienne boczne panele oraz wypchany zamszowy kołnierz. Projekty zostały zrobione na wyłączność nowojorskiej marki i będą dostępne w czterech kolorystykach. 

Ten pierwszy model będzie dostępny w sklepie Supreme od 1 września, Field Boot pojawią się w sprzedaży w grudniu. W między czasie zapoznajcie się z najnowszą kolekcją Supreme.

SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-1 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-3 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-4 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-5 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-6 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-7 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-8 SUPREME X TIMBERLAND (JESIEN-ZIMA 2016)-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: