- Reklama -NikeNike

Supreme wypuszcza buty Timberland Woven 3-Eye Lug Shoe

To raczej nie jest niespodzianka, że mija kolejny tydzień i otrzymujemy kolejny kolaboracyjny projekt od Supreme. Dzisiejszym bohaterem są buty Timberland Woven 3-Eye Lug Shoe.

Chłopaki z Nowego Jorku na kilka chwil odpuścili sportowe obuwie i sięgnęli po propozycje od kolegów z tej samej korporacji – VF Corp. Mowa tu o modelu prosto ze stajni Timberland.

Nadchodzące wydania będą miały plecioną cholewkę ze skórzanym panelami na bokach i skórzaną wyściółkę w krwistej czerwieni, z którą kojarzony jest streetwearowy brand. Do tego dochodzi Dubrae z nazwą nowojorskiej ekipy.

Do wyboru będziemy mieli trzy warianty kolorystyczne: czarny, pastelowo różowy oraz w odcieniu zgniłej zieleni. Wszystkie opcje będą osadzone na czarnej podeszwie. Przyjrzyjcie się im dokładniej na dołączonych fotografiach.

Premiera butów Supreme x Timberland 3 Eye Lug Shoe odbędzie się już za chwilę, bo w najbliższy czwartek, tj. 8 grudnia. Będzie je można zakupić w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez stronę internetową.

Supreme Timberland Woven 3 Eye Lug Shoe 1 Supreme Timberland Woven 3 Eye Lug Shoe 2 Supreme Timberland Woven 3 Eye Lug Shoe 3 Supreme Timberland Woven 3 Eye Lug Shoe 4 Supreme Timberland Woven 3 Eye Lug Shoe 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: