- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Supreme x Vans – oto ich nowe wersje Old Skool i Half Cab

Jedną z kolaboracji, która trwa już kilkanaście lat jest współpraca na linii Supreme x Vans. Na tegoroczną jesień obie strony zasiadły do stołu projektowego raz jeszcze, czego efektem są poniżej prezentowane nowe projekty butów kalifornijskiej marki.

Dyrektor kreatywny streetwearowego brandu z Nowego Jorku wziął na warsztat jedne z najważniejszych modeli w historii Vans. Mowa o modelach Old Skool oraz Half Cab w wydaniach Pro.

supreme vans fw20 1 supreme vans fw20 2

W obu przypadkach konstrukcja butów będzie się opierała na zamszu na toeboxie, w okolicach sznurowania oraz na pięcie. Dochodzi do tego płótno zastosowane w bocznych sektorach buta. Na wspomnianym płótnie umieszczono nowy wzór z napisami z nazwą marki z Wielkiego Jabłka.

Każdy z modeli pojawi się w sprzedaży w trzech kolorach: białym, niebieskim oraz czarnym. Cechą wspólną obu modeli oprócz wspomnianego wzoru będą podeszwy zabarwione na kolor czarny. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Buty zostały zaprojektowane na wyłączność dla Supreme, więc dostaniemy je w ich sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku, San Francisco i Los Angeles. Pojawią się również w Europie. w sklepach w Paryżu i Londynie. Nowe wydania butów Supreme x Vans będą również osiągalne w najbliższy czwartek, tj. 10 września, w ich sklepie online.

supreme x vans old skool fw20 1 supreme x vans old skool fw20 2 supreme x vans old skool fw20 3 supreme x vans half cab fw20 1 supreme x vans half cab fw20 2 supreme x vans half cab fw20 3

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: