- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleWydarzeniaSwag Show Silesia wiosenna edycja 2014 – zapowiedź

Swag Show Silesia wiosenna edycja 2014 – zapowiedź

Już 12 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Swag Show Silesia. SSS to targi, które jawnie wpisują się w krajobraz Katowic i całego Śląska. Wyjątkowa przestrzeń, jaką niewątpliwe jest Galeria Szyb Wilson, wydaje się być najlepszym miejscem na organizację tego eventu. Same targi to ogień w czystej postaci. Najlepsze krajowe brandy, mnóstwo pozytywnych ludzi i klimat, który zdecydowanie wyróżnia SSS na tle innych tego typu imprez. Oprócz zadowolonych odwiedzających, dla których jest to darmowa okazja na bezpośredni kontakt z produktami, które najczęściej dostępne są tylko w sklepach internetowych, uśmiech można spotkać także na twarzach wielu wystawców:

Swag Show to jedna z dwóch tego typu imprez, na które naprawdę opłaca się jeździć. – Mówi Filip Ferens właściciel warszawskiej marki Urban Beard. Byłem już na wielu targach, ale tutaj jest na prawdę wyjątkowo. Śląsk po prostu kocha brody – dodaje.

Wystawcy, odwiedzając, stali goście i jeszcze nieprzekonani – zapraszamy na SSS 2014 Spring Edition, będzie się działo!

Link do wydarzenia: kliknij tutaj.

Impreza ma charakter cykliczny i jest to jej 4. odsłona. Razem z ekipą The Illest odwiedziliśmy Szyb Wilson podczas ostatniej edycji. Sprawdźcie poniższe video, a zobaczycie jaki był klimat:

[youtube K4UoNTiWP74 630 450]

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: