- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Szykujcie się na zimowe buty Supreme x Nike Max Goadome „Snakeskin”

Szykujcie się na zimowe buty Supreme x Nike Max Goadome „Snakeskin”

Współpraca na linii Supreme x Nike zazwyczaj przynosi dość nietypowe projekty, ale to co zobaczycie poniżej będzie chyba w czołówce tych najbardziej nieoczywistych przedsięwzięć. Przed Wami pierwsze zdjęcia butów Nike Max Goadome tworzących zestaw „Snakeskin”.

Wspomniana wyżej sylwetka wychodzi z katalogów linii ACG (All Conditions Gear) i na przestrzeni lat pojawiała się w kilku różnych wariacjach, od tych ze skórzaną cholewkę po wydania z konstrukcją zaczerpniętą z modelu Foamposite. Teraz zostanie użyta pierwszy raz jako przedmiot kolaboracji. Za ich projekt będzie odpowiadała nowojorska marka Supreme.

Za ich ujawnienie odpowiedzialny był Bloody Osiris, który wraz z ziomkiem przedstawili dwie nadchodzące kolorystyki. W sprzedaży mają się pojawić warianty w czerwieni i czerni. Obie będą spoczywały na czarnej podeszwie i będą miały fakturę imitującą skórę węża.

Na chwilę obecną szczegóły premiery Supreme x Nike Max Goadome „Snakeskin” owiane są tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Supreme x Nike Max Goadome Snakeskin 1 Supreme x Nike Max Goadome Snakeskin 2 Supreme x Nike Max Goadome Snakeskin 3 Supreme x Nike Max Goadome Snakeskin 4

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: