- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak prezentują się nowe Pokemon x adidas Advantage "Pikachu"

Tak prezentują się nowe Pokemon x adidas Advantage „Pikachu”

Jeśli myślałeś, że adidas skończył przygodę z anime czy bajkami to czas wycofać swoją deklarację, ponieważ już niedługo na sklepowe półki wjadą buty Pokemon x adidas Advantage „Pikachu”.

Na pierwszy rzut oka buty są bardzo stonowane i oszczędne w formie, ponieważ całość została wykonana z białej skóry. Jedynie na boku umieszczone trzy paski w postaci perforacji, natomiast nawiązania do Pikachu widzimy na wyściółce. To co rzuca się w oczy to pikselowa postać Pikachu naniesiona na piętę po boku buta. Dochodzi do tego kontrastowa czarna zapiętka i biała podeszwa wieńcząc tym samym cały zamysł designerów niemieckiej marki. Zresztą zerknijcie na poniższe oficjalne fotografie.

Bohater tego wpisu, czyli buty Pokemon x adidas Advantage „Pikachu” pojawią się w oficjalnym sklepie niemieckiej marki w ciągu najbliższych dni / tygodni, więc sprawdzajcie na bieżąco.

Pokemon x adidas Advantage Pikachu 1 Pokemon x adidas Advantage Pikachu 2 Pokemon x adidas Advantage Pikachu 3 Pokemon x adidas Advantage Pikachu 4 Pokemon x adidas Advantage Pikachu 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: