- Reklama -NIkeNIke

Tak wyglądają nowe buty Travis Scott x Air Jordan 4 „Olive Cactus Jack”

Do sieci wyciekły właśnie dokładne zdjęcia nowych butów Travis Scott x Air Jordan 4 w kolorystyce nazwanej „Olive Cactus Jack”.

Travis zdecydował wraz z designerami Jordan Brand, że widoczne tu Czwórki zostaną zabarwione niemalże w całości na kolor oliwkowo brązowy, a konstrukcja będzie opierała się na nubuku. Dla przełamania dołożono kolor czarny, który został wykorzystany przy wiązaniu, metce na języku i skórzanej wyściółce. Czarne są również boczne skrzydełka i podeszwa, która w drugiej części jest w kolorze cholewki. Kropką nad i zdaje się czerwony branding na tyle cholewki.

Z racji tego, że widoczne tu buty Travis Scott x Air Jordan 4 „Olive Cactus Jack” mają być wydaniem Family & Friends, nie będzie można ich kupić w normalnej dystrybucji. Buty zostaną rozesłane po przyjaciołach, znajomych i celebrytach powiązanych z raperem i Jordan BrandTravis Scott x Air Jordan 4 Olive Cactus Jack 1 Travis Scott x Air Jordan 4 Olive Cactus Jack 2 Travis Scott x Air Jordan 4 Olive Cactus Jack 3 Travis Scott x Air Jordan 4 Olive Cactus Jack 4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: